BRAUKT vai NEBRAUKT?
Vai esi gatavs ārvalstu pieredzei?
Kā izmantot?
Brauktvainebraukt.lv sastāv no divām daļām – „Anketas” aizpilda, lai pārliecinātos par gatavību doties uz ārzemēm, bet „Ceļojuma pārskatu” aizpilda, lai apzinātos un labāk izmantotu ārzemēs gūto pieredzi. Brauktvainebraukt.lv nedos atzīmi, vai slēdzienu, bet ļaus pašam secināt, vai ārzemju pieredze pašlaik ir piemērotākais solis.

Uzdevumu aizpildīšana
Aizpildot uzdevumus, ieraksti un atzīmējumi automātiski saglabājas. Darbu var pārtraukt un atgriezties pie tā citā reizē, ielogojoties ar lietotāja vārdu un paroli. Kad atsevišķa uzdevumu sadaļa ir pabeigta, pelēkais ķeksis pie virsraksta iekrāsosies zaļš.

Drukāšana
Katru uzdevumu iespējams izdrukāt, uzspiežot uz drukas ikonas pie virsraksta. Drukājamais fails atvērsies jaunā lodziņā. Tad no interneta pārlūkprogrammas jāizvēlas komanda „drukāt”.

Ērtāka ielogošanās
Brauktvainebraukt.lv piedāvā ielogoties, izmantojot draugiem.lv, facebook vai twitter kontu. Ja būs atvērts sociālā tīkla konts, tad braukvainebraukt.lv atvērsies bez atkārtotas ielogošanās. Šo iespēju var aktivizēt, sadaļā „Mans profils” pie „Autentifikācijas veidiem” pievienojot attiecīgo kontu.

Uz sākumu

© 2010 Valsts izglītības attīstības aģentūra

Vaļņu iela 1, 3. - 5. stāvs, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālrunis: 67830838, fakss: 67830830
E-pasts: brauktvainebraukt@viaa.gov.lv
Sākums | Autortiesības un Privātuma atruna  

Mājas lapas izstrādi un uzturēšanu finansiāli atbalsta
Eiropas Komisija Euroguidance programmas ietvaros.
Mājas lapa atspoguļo vienīgi autoru uzskatus un Eiropas Komisija
nav atbildīga par tajā ietvertās informācijas lietojumu.